Blog - čo je nové ?

STOP ZEVLING BMX JAM / VIDEOREPORT

Máme tu fotoreport a video z akcie Stop Zevling v skateparku Plechárna Černý most, kde prebehol WFGF BMX STREET JAM ! Ukázalo sa tu množstvo českých ale aj slovenských riderz. Tak sleduj ako to prebiehalo slovami od Martina Svobodu!
Čítať viac

ERIK FIGAR Mutantbikes x Junkride Crew Brumov 2017

Erik Figar to má vo svojom domácom parku v Brumove naozaj najazdené. V jeho novom edite nastrieľal veľké triky, ktoré musíš vidieť! 
Čítať viac

BSD NOVINKY 2017 SKLADOM

Značka BSD patrí už pár rokov medzi obľúbené značky na Junkride shope pretože je inovatívna, prepracovaná a hlavne si potrpí na podrobné informácie ku každému produktu. Ich produkty sa hodia predovšetkým pre streetové jazdenie ale aj do parku alebo na dirty.
Čítať viac

DOPLNENÝ SKLAD BSD

Na náš sklad opäť dorazila BSD zásielka, v ktorej sa nachádza niekoľko zbrusu nových komponentov a práve tie si predstavíme v tomto článku.
Čítať viac

BSD NOVINKY 2016

Na náš sklad prišli ďaľšie zásoby BSD produktov, ktoré si v tomto článku predstavíme. 
Čítať viac

JUNKRIDE TESTED #5 FILIP BANÍK

Piata časť série Junkride Tested bude venovaná Filipovi Baníkovi a jeho biku, ktorý vie, čo to znamená dostať poriadne na pi*u. 
Čítať viac

KOMPLETNÉ BMX BICYKLE KINK 2017

Na sklad nám dorazila zásielka kompletných BMX bicyklov od americkej značky KINK pre rok 2017 ! Značka KINK patrí medzi osvedčenú kvalitu na svetovom trhu a modely 2017 sa im nad mieru vydarili. Zvolili veľmi štýlové farebné prevedenia samozrejme v kombinácií s prepracovanými komponentmi. Bicykle tak spĺňajú aj požiadavky začínajúcich či náročnejších jazdcov. 
Čítať viac

ERIK FIGAR - NOVÁ POSILA DO NÁŠHO TEAMU

Do nášho RIDE Distribution teamu patrí už aj český jazdec Erik Figar, ktorý bude reprezentovať našu distribúciu a hlavne značku Mutantbikes na Slovensku a v Česku. Erik je veľmi talentovaný jazdec, jazdí hlavne park a darí sa mu na súťažiach doma aj v zahraničí. Vyhral napríklad závod Xmas Fest na Malte, darilo sa mu aj na Baltic Games v Poľsku a dva krát sa stal majstrom českej republiky v rampe.
Čítať viac

NOVÁ ZÁSIELKA PRODUKTOV KINK A BSD 2016

S novým rokom nám pomaly prichádzajú zásielky nových produktov pre rok 2016. Aktuálne sme naskladnili komponenty značiek BSD a KINK. Prišlo mnoho úplných noviniek, niekoľko produktov dostalo nové farby a doplnili sme aj chýbajúce staršie modely. 
Čítať viac

FILIP BANÍK SKATEPARK NÁMESTOVO 2015

S koncom roka prichádza s novým editom aj Filip Baník, ktorý video už dlhšie pripravoval v jeho novom domácom skateparku v Námestove. Betoňák má Filip kúsok od domu, takže ho má krásne najazdený a v štýle si tam lieta vo veľkých rádiusoch a prekážky prepája do nekonečných sérok, do ktorých nezabúda pripájať aj technické alebo streetové triky.
Čítať viac